Прокляття "Кузі": Російські ура-патріоти нажахані чередою нещасть з останнім авіаносцем Росії і його "чорною кармою"

Остання подія з авіаносцем «Адмірал Кузнєцов» змусила задуматися про його драматичну історію навіть представників країни-агресора.

Про це пише автор статті, розміщеної на сайті Центру Сулакшина, який виступає під гаслом «Россия должна быть всегда», передають Патріоти України.

«Да, с кораблями случается всякое, но такое количество ЧП определенно приводит к мысли о том, что на российском авианосце лежит проклятье», — вважає автор статті.

Разом з тим, на його думку, в тому, що відбувається з «Адміралом Кузнєцовим» немає провини потойбічних сил. Вся справа в двох країнах: тієї, в якій він був побудований, і тієї, якій зараз належить.
Закладений в останнє десятиліття СРСР авіаносець, як складний соціально-технічний об'єкт, несе на собі печатку проблем, з якими зіткнулася вмираюча країна. Корабель виявився поганий спочатку: за задумом, по конструкції, по виконанню.
Зараз на це накладаються проблеми Російської Федерації, яка «докотилася до термінальної стадії своєї державності набагато швидше СРСР - менш ніж за 30 років».

«Поддерживать в боеспособном состоянии отличный авианосец очень дорого. Плохой — еще дороже. Но проблема не только в деньгах. Еще для этого нужен квалифицированный персонал и развитая инфраструктура. Со всем этим сейчас есть проблемы», — вважає російський журналіст.

Розвал інфраструктури, на його думку, видно вже неозброєним оком: руйнуються мости, горять торгові центри, руйнуються залізниці, люди гинуть там, де такого в принципі бути не повинно.
Бюджет РФ на 2019 рік, в якому витрати на науку і освіту становлять 1/7 від витрат на силовиків, чітко дає зрозуміти: якісної освіти, а значить, кваліфікованих кадрів, не буде.
Однак витрати на силовиків все-таки високі - 5,4 трлн рублів на рік. Цього достатньо, щоб оборонна галузь процвітала, незважаючи ні на що. І, тим не менш, це не так: ключові підприємства оборонної галузі або вже банкрути, або знаходяться в кризі.
Причину цього автор статті бачить в тому, що поки вся російська політична еліта має на Заході нерухомість, сім'ї, яхти і банківські рахунки, реальна обороноздатність РФ їм не потрібна або навіть небезпечна.
Тому оборонка перетворилася просто в зручний інструмент розпилу держбюджету і деградує разом з усією країною. Природно, першими від цього страждають найбільш складні об'єкти, не критичні з точки зору можливості виникнення масових заворушень. Проблема в тому, що скоро такі об'єкти закінчаться і «прокляття Адмірала Кузнєцова» почне поширюватися все ширше і ширше, зачіпаючи електростанції, системи водопостачання, залізні дороги, авіацію і так далі. А це вже, на жаль, загрожує людськими жертвами.
Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...