Проповідник зі США обіцяє настання Апокаліпсису у січні 2019 року

Жодне покоління людей не обійшлося без тривожних прогнозів подібного роду - Апокаліпсису чекали із завидною регулярністю.

Чи може новий рік стати останнім в історії людства? Знаменитий американський пастор-євангеліст впевнений, що Армагеддон слід чекати в самий найближчий час, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Трохи більше місяців залишилося у жителів планети Земля "для молитви і покаяння", незабаром відбудеться неминуче.

Протягом всієї історії людської цивілізації, люди сперечалися про дату кінця світу. Новий тривожний прогноз зробив американський проповідник євангеліст Пол Беглі. Він пов'язує черговий Судний день з таким астрономічним явищем, як Кривавий Місяць. Беглі впевнений: кінець світу настане 22 січня 2019 року. Пастор посилається на уривок зі Святого писання, який говорить: "Сонце перетвориться в темряву і Місяць - в кров, перш ніж настане день Господній, великий і страшний".

"Очевидно, що ці апокаліптичні знаки в небесах вказують на близьку катастрофу. Ми не знаємо, коли це станеться. Те, що Кривавий місяць з'явиться 20 і 21 січня зовсім не означає, що 22 січня настане кінець світу. Але є всі ознаки того, що це трапиться", - обережно пророкує пастор.

Дійсно, явище Кривавого місяця не є настільки рідкісним, щоб пов'язувати його з неймовірними катаклізмами - його можна спостерігати не менше двох разів за кожні три роки.

"Кривавим місяцем" називають явище, коли Сонце, Земля і місяць "вибудовуются в шеренгу" по одній прямій, через що природний супутник нашої планети набуває яскраво-червоного відтінку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...