Проповідник зі США обіцяє настання Апокаліпсису у січні 2019 року

Жодне покоління людей не обійшлося без тривожних прогнозів подібного роду - Апокаліпсису чекали із завидною регулярністю.

Чи може новий рік стати останнім в історії людства? Знаменитий американський пастор-євангеліст впевнений, що Армагеддон слід чекати в самий найближчий час, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Трохи більше місяців залишилося у жителів планети Земля "для молитви і покаяння", незабаром відбудеться неминуче.

Протягом всієї історії людської цивілізації, люди сперечалися про дату кінця світу. Новий тривожний прогноз зробив американський проповідник євангеліст Пол Беглі. Він пов'язує черговий Судний день з таким астрономічним явищем, як Кривавий Місяць. Беглі впевнений: кінець світу настане 22 січня 2019 року. Пастор посилається на уривок зі Святого писання, який говорить: "Сонце перетвориться в темряву і Місяць - в кров, перш ніж настане день Господній, великий і страшний".

"Очевидно, що ці апокаліптичні знаки в небесах вказують на близьку катастрофу. Ми не знаємо, коли це станеться. Те, що Кривавий місяць з'явиться 20 і 21 січня зовсім не означає, що 22 січня настане кінець світу. Але є всі ознаки того, що це трапиться", - обережно пророкує пастор.

Дійсно, явище Кривавого місяця не є настільки рідкісним, щоб пов'язувати його з неймовірними катаклізмами - його можна спостерігати не менше двох разів за кожні три роки.

"Кривавим місяцем" називають явище, коли Сонце, Земля і місяць "вибудовуются в шеренгу" по одній прямій, через що природний супутник нашої планети набуває яскраво-червоного відтінку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...