"Проти Китаю або НАТО": "Характер військових навчань Росії говорить про підготовку до великої війни", - дослідження

​Вивчивши навчання, які проводилися російськими військовими за останні 10 років, Шведське агентство оборонних досліджень (FOI) прийшло до висновку, що РФ готується до ведення масштабних війн.

Раніше, на думку аналітиків агентства, Росія фокусувалася на невеликих конфліктах, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Важлива не кількість людей, що беруть участь в навчаннях, а то, як вони вирішують поставлені завдання, вважають в FOI.

Росія готується вести війни, які можуть затягнутися, наприклад, проти Китаю або НАТО, заявили в FOI. Їх звіт базується на відкритих даних з Росії, в основному з Міноборони РФ.
Згідно з отриманою інформацією, масштаби навчань збільшилися з 2009 року. «Що вражає, так це те, що з 2013 року в навчаннях все частіше задіяні війська на місцевості», - говориться в доповіді FOI.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...