Проти природи не попреш: Сильний вітер здув фуру з дороги (відео)

Часто ми відчуваємо некомфортне стан від сильного вітру. Але, повірте, пронизливий холод - це ще квіточки.

Потік повітря може бути настільки суворим, що перед ним не встоїть навіть автомобіль! Причому не встоїть в прямому сенсі слова, передають Патріоти України.

Ось подивіться на це вражаюче відео, зняте в штаті Техас (США). Вітер, що розігрався "в полі", був настільки сильним, що перевернув фуру і "викинув" її на узбіччя.

Проти природи, як то кажуть, не попреш ...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...