"Проводити реформи повинні відповідальні політики": "США можуть різко переглянути своє ставлення до певних політичних фігур в Україні", - експерт

Заява колишнього віце-президента США Джозефа Байдена про гальмування створення антикорупційного суду означає, що США може позбавити своєї підтримки окремих українських політиків.

Андрій Бузаров

Про це розповів експерт-міжнародник Андрій Бузаров в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

Раніше і спецпредставник США з питань України Курт Волкер зазначав в інтерв’ю Deutsche Welle, що не бачить рішучих кроків боротьби з корупцією в Україні. Однак Андрій Бузаров уточнює: США навряд чи припинять підтримувати Україну загалом.

«США продовжує і буде продовжувати підтримувати Україну як державу, український народ та відповідні реформи. Питання в тому, хто буде ці реформи проводити. Проводити реформи повинні відповідальні політики, тому зараз дуже велика ймовірність, що в найближчі два-три місяці США можуть різко переглянути своє ставлення до певних політичних фігур», – припускає Бузаров.

Для Заходу, на думку експерта, принциповим є питання створення антикорупційного суду. Крім того, є й інші реформи, які Україна мусить провести до літа цього року, щоб отримати відповідну допомогу від Міжнародного валютного фонду, нагадує він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...