Про це пише Новая газета, передають Патріоти України.
Сам Усманов пояснив, що він і його дружина отримали землю у кооперативі "Дружба-9" ще в 2010 році. Дві ділянки по 10 соток були виділені постановою Севастопольської міської державної адміністрації.
"Чинний "уряд" Севастополя вважає, що українська влада не мала права розпоряджатися виділеною мені землею. Нібито ділянки має виділяти міська рада, а не міська адміністрація. При цьому в позовній заяві було зазначено, що в 1966 році рішенням ради робітничих депутатів земля, яку мені видали при Україну, була віднесена до категорії земель лісового фонду. Тобто той факт, що після СРСР на території Криму 23 роки працювали закони України для "чинного уряду" не важливий. Ніби й не було такої держави", - поскаржився Усманов.
За його словами, реальною причиною таких дій стала його суспільно-політична діяльність. Наприклад, він організував у Севастополі мітинг проти генплану міста.
Усманов заявив, що оскаржить це рішення у Севастопольському міському суді та паралельно готує скаргу в ЄСПЛ.
Зазначимо, що Усманов став єдиним кримським татарином, який підтримав входження Криму і Севастополя до складу Росії. За це йому присвоїли медаль Міноборони Росії "За повернення Криму".
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...