Прозріння скреп: Міхалков визнав, що Україна більше не захоче бути "братнім народом" з РФ

За словами режисера, "русскому миру" загрожує найстрашніше...

Скандальний російський режисер Микита Міхалков, відомий своїми антиукраїнськими поглядами, розповів про суворі часи для "русского мира". Про це він заявив під час виступу на 22-му Всесвітньому російському народному соборі, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За словами режисера, "русскому миру" загрожує найстрашніше. "Як сказав Бжезінський, комунізм зруйнований, залишилось знищити православ'я. От зараз цим і займаються всі послідовники Збігнєва", - розповів Міхалков.

"Це все разом зібрано — і фейки, і Скрипалі, і "Бук", і олімпійські ігри", - заявив режисер.

Він висловив думку, що протягом останніх 23 років в Україні виховувалося покоління, яке ніколи не зможе "повернутися у братство з російським народом".

Міхалков поклав провину за це на самих росіян, які думали, що "все це зникне з часом, і Україна нікуди не дінеться".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...