Прибув на бронепотязі із дружиною: З'явилися цікаві подробиці візиту Кім Чен Ина до Китаю

Китай та КНДР підтвердили, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин відвідав Китай з "неофіційним візитом".

Кім Чен Ин

Як передає DW.com, візит тривав з 25 по 28 березня, передають Патріоти України.

Державні медіа Китаю повідомили, що Кім Чен Ин підтвердив перед головою КНР Сі Цзіньпіном свою відданість ядерному роззброєнню на Корейському півострові. Північна Корея "прагне діалогу зі Сполученими Штатами Америки і провести саміт цих двох країн", заявив він.

У свою чергу, Сі Цзіньпін наголосив, що цей візит підтверджує значення двосторонніх відносин між двома країнами. Як повідомляє південнокорейська інформагенція Yonhap, Кім запросив Сі відвідати Пхеньян у "зручний час".

Кім Чен Ин прибув до Китаю на потязі. Для північнокорейського лідера і його дружини було організовано бенкет у Пекіні. Експерти зазначають, що атмосфера зустрічі помітно контрастувала з нещодавнім охолодженням у відносинах між Пекіном і Пхеньяном. Китай підтримав посилення санкцій ООН проти Північної Кореї у відповідь на ядерні випробування Пхеньяна.

Зустріч лідерів КНР та КНДР викликала резонанс у світі. Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що його країна очікує "деталізованого брифінгу" від Китаю щодо переговорів Сі та Кіма. На думку Абе, КНДР "шукає можливості переговорів".

У Білому домі заявили, що Китай інформував США про візит Кім Чен Ина, у зв'язку з цим президенту США Дональду Трампу було передано особисте повідомлення від Сі Цзіньпіна. "Ми розглядаємо розвиток подій як чергове підтвердження того, що наша кампанія максимального тиску (на Пхеньян. - Ред.) створює належну атмосферу для діалогу з Північною Кореєю", - заявила речниця Білого дому Сара Сандерс. Очікується, що Кім Чен Ин і Трамп зустрінуться до травня поточного року.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...