Про це повідомили в прокуратурі Ганновера, передають Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle.
Смерть настала минулої п’ятниці, 9 березня. Інформацію про смерть підтвердив також адвокат Гренінга. Він зазначив, що поінформував про це прокуратуру.
Колишнього есесівця Гренінга засудили 2015 року в Люнебурзі до чотирьох років позбавлення волі за причетність до убивства понад 300 тисяч людей у концтаборі "Освенцім", хоча він безпосередньо не брав участі у жодному вбивстві. Під час суду Гренінг визнав, що розпоряджався фінансами та цінними речами депортованих євреїв у "Освенцимі". Суд тоді визнав це внеском у функціонування націонал-соціалістичного механізму масових убивств.
Гренінг оскаржив свій вирок, однак Верховний суд в листопаді 2016 року підтвердив законність вироку. Наприкінці грудня 2017 року Конституційний суд Німеччини відхилив скаргу Гренінга та постановив, що він має відбувати покарання у в’язниці. Гренінг також подавав клопотання про помилування, але в січні цього року прокуратура німецького міста Люнебурга його відхилила.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...