Про це йдеться в спеціальному коментарі заступників генпрокурора Євгена Єніна й Анжели Стрижевської, викладеному у Facebook 11 червня, передають Патріоти України.
Перш за все Єнін наголосив, що "зазначена поїздка відбувалася у формі офіційного відрядження, що підтверджено всіма потрібними документами".
"Метою поїздки було проведення зустрічі з підозрюваним Ставицьким, який постійно перебуває на території держави Ізраїль, і перевірка його готовності до співпраці зі слідством", – сказав заступник Луценка. За словами Єніна, зустріч ініціював сам Ставицький, який нібито звернувся до ГПУ через своїх представників.
Стрижевська підтвердила, що представники ГПУ виклали Ставицькому позицію щодо угоди зі слідством, яка базувалася на трьох основоположних речах: відшкодування збитків, завданих державі, і визначених експертами в рамках кримінального провадження, друге – визнання провини та викривальні показання щодо інших учасників злочину. За її словами, перемовини показали, що фігурант не готовий до укладення угоди. "В зв'язку з цим ми вважали вичерпаними можливості для подальших переговорів", – зазначила Стрижевська.
Заступники Луценка, кажуть, що довели позицію до керівництва і в подальшому ГПУ отримала дозвіл суду на заочний процес щодо екс-міністра. Єнін і Стрижевська зазначили, що всі закиди про "затягування термінів розслідування через буцімто досягнення якихось позапроцесуальних домовленостей є абсолютно необґрунтованими".
В ГПУ наголошують, що кваліфікація дій Ставицького не зазнала жодних змін. "Як було сформовано в остаточній підозрі, підписаній у 2016 році, так і в матеріалах обвинувального акта фігурує ч. 5 ст. 191, ч. ст. 209, ст. 358 та ст. 366 КК України", – сказав Єнін.
Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що в листопаді 2016 року Єнін і Стрижевська відвідали Ізраїль для проведення таємної зустрічі зі Ставицьким в одному з готелів Тель-Авіва. Журналісти припускали, що тоді прокурори пробували домовитися з екс-міністром, тому його справу передали до суду лише цієї весни, хоча вона була готова ще півтора роки тому.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...