"Приймає удар і перемагає": У мережі показали вражаюче відео тренувань українських піхотинців

5-ий рік війни в Україні показав, що для перемоги над ворогом важливі не лише високотехнологічна зброя і військова техніка, багато чого залежить від тих, хто зустрічає ворога - солдат-піхотинців.

Збройні сили України показали дивовижне відео з тренувань українських піхотинців. Оприлюднили його на офіційній сторінці ООС у Facebook, передають Патріоти України.

"Це засвідчив досвід уже 5-річної гібридної війни. Піхота зустрічає ворога, коли підступно падають прикордонні стовпи, піхота приймає на себе основний удар і протягом всієї війни несе найбільше навантаження, піхота зрештою і перемагає, кидаючи під ноги штандарти ворога. Піхота – вона така", - пишуть в ООС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...