"Приймає удар і перемагає": У мережі показали вражаюче відео тренувань українських піхотинців

5-ий рік війни в Україні показав, що для перемоги над ворогом важливі не лише високотехнологічна зброя і військова техніка, багато чого залежить від тих, хто зустрічає ворога - солдат-піхотинців.

Збройні сили України показали дивовижне відео з тренувань українських піхотинців. Оприлюднили його на офіційній сторінці ООС у Facebook, передають Патріоти України.

"Це засвідчив досвід уже 5-річної гібридної війни. Піхота зустрічає ворога, коли підступно падають прикордонні стовпи, піхота приймає на себе основний удар і протягом всієї війни несе найбільше навантаження, піхота зрештою і перемагає, кидаючи під ноги штандарти ворога. Піхота – вона така", - пишуть в ООС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...