"Приймає удар і перемагає": У мережі показали вражаюче відео тренувань українських піхотинців

5-ий рік війни в Україні показав, що для перемоги над ворогом важливі не лише високотехнологічна зброя і військова техніка, багато чого залежить від тих, хто зустрічає ворога - солдат-піхотинців.

Збройні сили України показали дивовижне відео з тренувань українських піхотинців. Оприлюднили його на офіційній сторінці ООС у Facebook, передають Патріоти України.

"Це засвідчив досвід уже 5-річної гібридної війни. Піхота зустрічає ворога, коли підступно падають прикордонні стовпи, піхота приймає на себе основний удар і протягом всієї війни несе найбільше навантаження, піхота зрештою і перемагає, кидаючи під ноги штандарти ворога. Піхота – вона така", - пишуть в ООС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Дніпрі біля ломбарду знайшли труп чоловіка

неділя, 22 вересень 2019, 15:24

Померлому було близько 55-60 років. Зовнішнім виглядом він не нагадував бездомного. У Дніпрі 21 вересня біля ломбарду "Капітал" виявили тіло чоловіка в несвідомому стані. Перехожі спробували надати йому допомогу, проте врятувати його не вдалося, переда...

Не стало власника світової мережі готелів і курортів Hilton

неділя, 22 вересень 2019, 15:14

Баррон Хілтон протягом 30 років обіймав посаду генерального директора Hilton Hotels Corporation. Вартість компанії готельєра оцінюється в 1,25 мільярда доларів. В 2007 році він заповів майже весь свій спадок фонду Conrad N. Hilton Foundation. 19 вересн...