"Приймає удар і перемагає": У мережі показали вражаюче відео тренувань українських піхотинців

5-ий рік війни в Україні показав, що для перемоги над ворогом важливі не лише високотехнологічна зброя і військова техніка, багато чого залежить від тих, хто зустрічає ворога - солдат-піхотинців.

Збройні сили України показали дивовижне відео з тренувань українських піхотинців. Оприлюднили його на офіційній сторінці ООС у Facebook, передають Патріоти України.

"Це засвідчив досвід уже 5-річної гібридної війни. Піхота зустрічає ворога, коли підступно падають прикордонні стовпи, піхота приймає на себе основний удар і протягом всієї війни несе найбільше навантаження, піхота зрештою і перемагає, кидаючи під ноги штандарти ворога. Піхота – вона така", - пишуть в ООС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Відома піарниця стала спікером нового глави ОПУ (фото)

четвер, 20 лютий 2020, 1:00

Про неї відомо, що її комунікаційне агентство Vector PR займається піар і контент-маркетингом для середнього та великого бізнесу. Пізніше Зарівна пообіцяла дати офіційний коментар з приводу свого призначення.

Хіти тижня. "Колиска жаху": Репортаж з колонії, де сиділи відомі маніяки (фото, відео)

четвер, 20 лютий 2020, 0:35

22 січня 2020 року у "вісімці" - Житомирській установі виконання покарань №8 - повісився ув'язнений. Він відбував довічний термін і, провівши 22 року за ґратами, вирішив піти. "Люди, работающие в пенитенциарной системе, объясняют: "Это в кино показываю...