Приклад, гідний наслідування: Підприємець заохочує школярів до вивчення української (відео)

У Хотині на Чернівеччині власник магазину Олексій Сторожинецький дарує школярам солодощі за відмінні оцінки з української.

Підприємець намагається покращити результати навчання учнів, передають Патріоти України з посиланням на АСС.

"Я не думав, що настільки низька успішність у школах. Не думав, що за місяць роздам 3-4 шоколадки", - каже Сторожинецький.

Подарунок можуть отримати учні 5 і 6 класів за 12 балів з української мови. Для того, щоб отримати винагороду, школярам варто показати щоденник.

"Це надзвичайно мотивує дітей до навчання. Діти хочуть отримувати нагороду за свої досягнення. Ніби спершу це солодкий подарунок, але знання в дітей залишаються і з кожним днем усе поповнюються", - каже вчителька української мови та літератури Хотинської гімназії Ольга Матковська.

Підприємець зізнається, що до нього вже підходили педагоги із проханням винагороджувати учнів і за успіхи з інших предметів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...