Примадонна важко хвора? - Російські ЗМІ повідомили про екстрену операцію на серці співачки

Згідно інформацію, Аллу Борисівну госпіталізували зі скаргами на гострий біль в грудях.

Російські ЗМІ поширили новину про те, що в четвер, 21 лютого, 69-річна Алла Пугачова перенесла операцію в Москві через проблеми з серцем, передають Патріоти України.

Згідно з наявною інформацію, Примадонну госпіталізували зі скаргами на гострий біль в грудях. Після обстеження було прийнято рішення операційного втручання. Лікарі з'ясували, що у співачки порушення серцевого ритму. Операцію нібито робив провідний хірург інституту, фахівець зі світовим ім'ям академік Баграт Алекян.

Однак, у Алли Борисівни всі дані про госпіталізацію і операції категорично спростовують, називаючи це вигадкою цікавих журналістів. Директор артистки Катерина Чупракова каже, що ні в яких клініках Алла не була, а "їздила по справах". І взагалі відчуває себе прекрасно.

Однак, стан здоров'я легендарної співачки викликає масу питань у багатомільйонної армії шанувальників. Тим більше, їжі для чуток з'являється все більше. Так, гості шоу Філіпа Кіркорова в Москві, де була присутня Алла, звернули увагу на відсторонену поведінку і хитку ходу Пугачової. А під час зйомок програми в честь ювілею Ігоря Ніколаєва, співачка і зовсім в екстреному порядку покинула студію через різке погіршення самопочуття.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Більше не блондинка: Аліна Гросу після розлучення зважилася на зміну іміджу

середа, 20 жовтень 2021, 23:30

Співачка любить привертати до себе увагу і епатувати публіку. "Как оказалось пара прожила вместе не больше полугода после роскошной свадьбе в Италии, где Алина поменяла 5 нарядов, а торжество обошлось родителям экс-супругов больше чем в 100 000 евро. П...

З архіву ПУ. Будьте здорові! Медики назвали п'ять продуктів, які потрібно їсти кожен день

середа, 20 жовтень 2021, 23:05

Їх вживання позитивно впливає на м'язову масу, що грає важливу роль для стану здоров'я. Медики розповіли про п'ять продуктів, які рекомендується включити в раціон жінкам, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Згідно твердженням медик...