"Припинити розмови на національну тему": Відомий український журналіст в інтерв'ю російській журналістці виступив проти Бандери (відео)

Український журналіст Дмитро Гордон заявив, що українцям слід перестати обговорювати питання на національну тематику, зокрема і про провідника ОУН-УПА Степана Бандеру, бо це призведе до втрати країни.

Дмитро Гордон

Таке попередження він озвучив в інтерв'ю Раміні Есхакзай для програми "Ходят слухи", передають Патріоти України.

"Я хочу сьогодні поставити крапку в розмовах про Бандеру. Ці суперечки і дебати країну роз'єднують. Сьогодні потрібно припинити розмови на національну тему, на тему історичних особистостей в Україні. Просто всьому суспільству домовитися", – сказав Гордон.

Мова в ефірі зайшла про запити, які Гордон раніше подав до архівів одного з міст Німеччини про отримання документів щодо Бандери і Шухевича (командира УПА). Журналістка вирішила дізнатися, чи є якийсь результат.

"Це потрібно особисто або якійсь довіреній особі їхати і працювати з архівами. Відповіді прийшли звідусіль. Вони не мають такої кількості співробітників, щоб навіть за запитом Гордона з України сідати і наполегливо працювати. На це потрібен час, гроші", – відповів Гордон.

"Звертаюся до всіх: давайте припинимо ці розмови. Це може погано закінчитися для України", – підсумував Гордон.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...