Як повідомляють в МВС, інцидент стався у другій половині дня. Невідомий чоловік кинув дві димові шашки в консульство, а потім зник, передають Патріоти України.
"Димову атаку" зафіксував боєць Нацгвардії, який заступив на охорону консульського відділу. Одна із шашок потрапила на територію російського диппредставництва, а друга впала біля його паркану.
Димові шашки були оперативно погашені і не привели до спалаху або якогось істотного збитку.
За фактом події вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч. 4 ст. 296 КК України - хуліганство з використанням заздалегідь заготовлених предметів.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...