"Путін більш небезпечний для Європи, ніж популізм", - The Times

Найбільша загроза для континенту у 2019 році буде надходити з його окраїни – з Росії.

Європа переживає переломні часи. Ключовий феномен 2016-го і 2017-го років продовжив домінувати і в нинішньому. Це був Brexit і Дональд Трамп. І роль цих явищ не криється не лише у їхній власній непередбачуваності і міжнародному впливу. Справа в тому, що вони ілюструють більш широкий розвал встановленого міжнародного порядку на основі правил, пише The Times, підбиваючи підсумки року, передають Патріоти України.

Популісти проявили себе у багатьох формах. Найбільш яскравою з них цього року були часто насильницькі протести «жовтих жилетів» у Франції, які кинули виклик планам президента Еммануеля Макрона з реформування як власної країни, так і Євросоюзу.

Видання зауважує, що за «жовтими жилетами» стоять ті ж налаштовані проти істеблішменту агресивні настрої, які дали поштовх Brexit і привели до влади Дональда Трампа у США. Однак, на думку видання, ситуація з популістами не така вже й туманна. Зрештою, Європа бачила і значно гірші часи, коли континент був розділений навпіл «залізною завісою». Зараз він значно в кращому стані. А вихід Великої Британії може допомогти ЄС навіть зміцнитися і оновитися на тлі того, як йому доводиться протистояти проти Росії, Китаю і нестабільних США.

Однак, на думку видання, найбільша загроза для Європи надходить з її окраїни – з Росії. «Володимир Путін показав, що не лише може піднімати ставки у своєму вторгненні в Україну, коли йому захочеться. Він також випробував західні системи захисту за допомогою кібератак і втручання в справи Балкан і Балтії, не кажучи вже про вбивство опонентів», - йдеться в статті.

The Times зауважує, що в 2019 році НАТО і Євросоюзу доведеться бути пильними, як ніколи, через поведінку Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...