Путін хоче створити в кримському Херсонесі "руську Мекку"

Президент Росії Володимир Путін під час відвідин анексованого Криму розповів про плани щодо українського півострова.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Интерфакс".

Глава Кремля хоче створити в окупованому Криму "російську Мекку". Така "Мекка", на думку Путіна, має бути створена в Херсонесі.

"Тут потрібно створювати російську, "руську Мекку". Справа не в тому, що тут князь Володимир хрестився, а в тому, що після цього тут почалося зміцнення централізованої російської держави", – переконує Путін.

На думку російського президента, Херсонес має унікальне значення для Росії і росіян.

"На базі єдиного ринку, спільної мови, спільної віри і влади князя було створено єдину національну Російську державу і, по суті, російську націю", – впевнений Путін.

Плани Кремля прокоментував на своїй сторінці у Facebook журналіст Роман Цимбалюк:

"Россия самая большая страна на планете (смотри Глобус). Казалось бы места достаточно, в том числе для создания российской-русской Мекки. Но нет. Российскую Мекку будут создавать на оккупированных территориях - в Крыму, в Херсонесе, так как именно там КИЕВСКИЙ князь Владимир крестил Русь.

Это из области "русской" Анны - королевы Франции, дочери князя КИЕВСКОГО Ярослава Мудрого.

Это уже давно не попытка присвоить древнюю историю исключительно себе, а государственная политика. Похоже, если бы РФ захватила Киев (что невозможно, слава украинской армии), то нашлось бы тысячи аргументов про то, что это "русский город" и из него пошло "укрепление централизованного российского государства".

Но Киев (и это прекрасно) - столица независимой Украины, поэтому из этого дискурса всячески исключаться.

На данный момент в историческом аспекте Россия не претендует только на Степана Андреевича. И исключительно случайно памятник Владимиру стоит в Киеве с 1853 года, а в Москве с 2017.

Этот подход аннексии истории укоренился в российском обществе давно. Приведу пример.

Был у меня дружок из Питера, очень образованный. Так вот до войны он возил свою подругу в Киев водил в рестораны украинской кухни и объяснял, что это и есть "настоящая русская еда".

Потом началась война уехали они вместе в одну из стран западной Европы и любят оттуда Путина и зарабатывают на этом. Что по-моему мнению является высшим пилотажем двуличия. Но это уже другая история..."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...