Путін обібрав свого невірного зятя

Нещодавні події стали фатальними для особистого життя Катерини Тихонової, яку в вузьких колах називають дочкою Володимира Путіна.

Про це повідомляє Bloomberg, слідуючи інформаційним приводам від декількох обізнаних осіб, передають Патріоти України.

Але видання не володіє достовірною інформацією про те, коли саме сталося розлучення і чи було воно засновано на офіційних документах. Можливо, пара просто зробила самовідвід у бік приховування істинних причин і фундаментальних фактів, які послужили «бекграундом» «розлучення і дівочого прізвища».

Проте, ця подія зі сфери «селебрітіз» вже встигла зацікавити широке коло росіян. Слідуючи даними Bloomberg, розлучення безпосередньо відноситься до продажу акцій «Сибура», організації, що колись перебувала у володінні Шамалова. Угода була нотаріально оформлена навесні 2017 р.

ЗМІ пише, що нібито Шамалову не вдалося отримати вигоду з цього договору, оскільки представлені акції дісталися йому як довірчий жест уваги від родича Володимира Путіна. У режимі конфіденційності наближена до Шамалова особа повідомила Bloomberg, що не варто проводити безпосередню паралель між торгівлею частками «Сибура» і сімейними відносинами Тихонової.

Шамалову і його батькові «Сибур» не слугував вигідним вкладенням. Ці дані, проте, не отримали офіційного підтвердження. Кремлівські чиновники відмовилися виступити з коментарями щодо інформації про родинні зв’язки Катерини Тихонової та Володимира Путіна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

НП у столиці: Будівельний кран впав на проїжджу частину, накривши автомобіль (фото, відео)

субота, 31 жовтень 2020, 12:58

За попередніми даними, обійшлося без постраждалих.

Готуємось до свята: Зробити оригінальний гарбуз на Хелловін допоможуть трафарети

субота, 31 жовтень 2020, 12:48

10 одночасно смішних і страшних ідей. Щороку в ніч з 31 жовтня на 1 листопада у всьому світі святкують найстрашніше свято року, яке зародилось із кельтських святкувань. В англійській мові цей день називається All Hallow's Eve, або скорочено Halloween (...