"Путін поставить Лукашенку ультиматум з вимогою підписати договір про аншлюс з Росією", - Ейдман

Рейтинг Путіна рекордно знизився - на 12% за даними Левада-центру. Все це говорить про те, що цей режим може існувати тільки в режимі військової параної, коли кругом вороги і єдиний захисник від них - «сильна влада».

Як тільки градус урапатріотичної істерії падає, люди починають замислюватися над причинами своєї бідності і безправ'я. Мундіаль, всупереч очікуванням влади, не змирив росіян з підвищенням пенсійного віку, ПДВ і цін. Навпаки, трохи розвіявши анестезуючу атмосферу обложеної фортеці, він зробив ці заходи ще більш болючими. Про це у своєму блозі пише російський соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.

Він прогнозує, що, швидше за все, Кремль буде змушений вжити новий агресивний демарш на міжнародній арені, щоб послабити невдоволення громадян своєю внутрішньою політикою. Найбільш безпечна і вигідна мета - Білорусь. Дуже великий ризик, що Путін спробує організувати аншлюс цієї країни. Недарма про таку загрозу недавно проговорився і сам Лукашенко. Зробити це Путіну буде зовсім неважко, адже демократичної опозиції фактично в Білорусі не існує.

Ігор Ейдман зазначає, що сценарій може бути приблизно таким. Путін, як він часто робить, використовує досвід Гітлера. Він викличе Лукашенка на переговори і, потрясаючи компроматом, поставить йому ультиматум з вимогою підписати договір про аншлюс з Росією. Якщо «Бацька» упреться, його просто інтернують в Москві, а путінська агентура в білоруських силових і держструктурах за цей час за допомогою російських «зелених чоловічків» здійснить переворот. Потім стандартний «референдум» і договір про вступ Білорусі в Російську Федерацію на правах суб'єкта з особливим статусом, Конституцію РФ змінити недовго. А далі - нова урапатріотична вакханалія. Всі претензії до влади забуті. Путін - знову герой, переможець, «який об'єднав два братні народи і відродив Росію в історичних кордонах».

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...