Путін "включив задню": Стало відомо про поступки Кремля щодо пенсій росіянам

У Росії, незважаючи на підвищення пенсійного віку, частина росіян зможе отримувати виплати від недержавних пенсійних фондів за старими правилами — починаючи з 55 і 60 років для жінок і чоловіків відповідно.

Пенсіонери в Росії

Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на лист, адресований Мінпраці РФ до Національної асоціації недержавних пенсійних фондів, передають Патріоти України.

У ньому йдеться про кошти, що накопичуються в рамках недержавного пенсійного забезпечення — добровільних відрахувань громадян на рахунок майбутньої пенсії.

Клієнти, які уклали такі договори до 31 грудня 2018 року, зможуть розраховувати на початок виплат за старими віковими критеріями. Як зазначає видання, про нову законодавчу ініціативу не йдеться.

Таким чином підвищення пенсійного віку в Росії не має стосуватися відносин громадян із недержавними фондами. Надалі, за словами Мінпраці, така норма може поширитися і на нові договори, які укладаються з 2019 року. Зараз такі договори мають 4,6 млн росіян.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...