Путін вже готує "зелених чоловічків" для Швейцарії

​Російські спецслужби створюють велике ядро ​​сепаратизму всередині Швейцарії.

Наскільки серйозна небезпека з Росії, показують фрагменти конфіденційного документа, складеного Федеральною службою розвідки Швейцарії (NDB), передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Це страшний сон будь-якого західного уряду - російські бійці у власній країні. Саботажники, провокатори, шпигуни. Те, що звучить як фантастика, в Швейцарії є реальністю - зазначають журналісти швейцарського видання Blick.

Протягом декількох років російська держава цілеспрямовано створює тут ворожі "сплячі осередки". Для цього Москва використовує спортивні школи в Цюріху, Берні і Лугано, де проводяться тренування з російського бойового мистецтва "Система". На так звані "семінари" в Швейцарію прилітають колишні бійці елітних підрозділів російських спецслужб.

"Наскільки серйозна небезпека зі Сходу, показують фрагменти конфіденційного документа, складеного Федеральною службою розвідки Швейцарії (NDB). Згідно з документом, одним із завдань мережі "Система" є "примноження збройної сили (...) за допомогою неідентифікованого підрозділу". Мета: "здійснення заворушень і дестабілізації в цільовому регіоні", а також вербування "майбутніх елітних бійців". NDB пише про фінансовий і ідеологічний вплив російської влади", - передає видання.

Еберхард називає мережу "Системи" "п'ятою колоною Володимира Путіна в Швейцарії". Високопоставлених інструкторів "Системи", стверджує видання, направляє в Західну Європу московський Холдинг охоронних структур "Вовк". Його шеф-інструктор Денис Ряузов регулярно проводить тренування в Цюріху і Лугано, йдеться в статті. "Ряузов був бійцем спецназу. (...) Більш того, США ввели санкції проти Ряузова в зв'язку з його сепаратистської активністю на сході України", - підкреслює журналіст.

Колишні бійці російського спецназу проводили в останні роки і тренування в школах "Системи" в Берні, серед них - Володимир Васильєв і Михайло Рябко. "Останній нібито донині є близьким радником російського міністра юстиції і знаходиться таким чином в прямому підпорядкуванні у Путіна", - пише видання.У документі NDB, продовжує Еберхард, є натяки і на те, хто є головним у швейцарській мережі "Системи". "У документі NDB спливає ім'я Д.Ц. Він керує клубом екстремального спорту в Регенсдорфі і вважається центральною фігурою. У розпорядженні SonntagsBlick (недільне видання Blick. - ред.) є фотографії, які підтверджують його зв'язки з високопоставленими представниками російської армії", - передає журналіст. Зокрема, зазначає Еберхард, Д.Ц. зустрічався з Геннадієм Нікуловим, керівником охоронного холдингу "Вовк", який також знаходиться під санкціями США через сепаратистську діяльність на Сході України.На питання про зв'язки з російськими спецслужбами в школах "Системи" відповідають "уїдливими коментарями", а клуб в Регенсдорфі видалив свій сайт в інтернеті незабаром після запиту видання, повідомляє Blick.

За словами німецького журналіста і експерта по Росії Бориса Райтшустера, в школах "Системи" в основному тренуються звичайні спортсмени. "Але деяких з них в результаті вербують. Вони літають до Москви і вчаться там використанню вибухівки та зброї", - йдеться в статті.

"Ці бойові підрозділи є на Заході несучою колоною в негласній війні Путіна", - передає видання слова Райтшустера.

Інформація NDB показує, що діяльність росіян давно виходить за рамки штабних ігор. У конфіденційному документі згадуються навчання з військово-прикладних видів спорту в швейцарському високогір'ї.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.