"Путінщина - це інфекція": Історик про те, чому "рускій мір" продовжить вбивати

Навколишній світ повинен примусити Російську Федерацію піти з Криму.

"Путінщина - це інфекція, що руйнує організм світової спільноти. Щоб не загинути, організм повинен придушити джерело інфекції", - таку думку висловив у своєму блозі російський історик, публіцист, колишній політв'язень Олександр Скобов, передають Патріоти України.

"З моменту розбійницького захоплення Криму сенсом існування для Кремля стала постійна демонстрація здатності наплювати на всі власні зобов'язання, норми міжнародного права, на міжнародні організації та міжнародну громадську думку. Демонстрація непокори виробленим людством обмеженням на міжнародне насильство", - написав він.

За словами історика, це не означає, що Путін уже прийняв рішення почати широкомасштабну війну з Україною. Однак анексія Криму залишатиметься постійним джерелом напруги, що породжує все нові конфліктні ситуації. А в будь-якій конфліктній ситуації, навіть не спровокованої Кремлем навмисно, у нього буде сильна спокуса вирішити справу кардинально, вважає Скобов.

"Кремль постійно самостверджується, принижуючи Україну. Демонструючи їй, що вважає її недодержавою, яка існує виключно з його милості. І тільки в тих рамках, в яких Кремль їй існувати дозволяє. Про це не тільки пишуть прямим текстом відверто фашистські видання. Про це ж говорить Марія Захарова, коли вона блищить своєю базарною дотепністю, розповідаючи, що дипломатичне представництво РФ в українській столиці легко може перетворитися в представництво російського МЗС у російському регіоні. Імперія, як акула, не може не бути не в русі. Інакше акула потоне. Імперія теж", - підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...