"Путінщина - це інфекція": Історик про те, чому "рускій мір" продовжить вбивати

Навколишній світ повинен примусити Російську Федерацію піти з Криму.

"Путінщина - це інфекція, що руйнує організм світової спільноти. Щоб не загинути, організм повинен придушити джерело інфекції", - таку думку висловив у своєму блозі російський історик, публіцист, колишній політв'язень Олександр Скобов, передають Патріоти України.

"З моменту розбійницького захоплення Криму сенсом існування для Кремля стала постійна демонстрація здатності наплювати на всі власні зобов'язання, норми міжнародного права, на міжнародні організації та міжнародну громадську думку. Демонстрація непокори виробленим людством обмеженням на міжнародне насильство", - написав він.

За словами історика, це не означає, що Путін уже прийняв рішення почати широкомасштабну війну з Україною. Однак анексія Криму залишатиметься постійним джерелом напруги, що породжує все нові конфліктні ситуації. А в будь-якій конфліктній ситуації, навіть не спровокованої Кремлем навмисно, у нього буде сильна спокуса вирішити справу кардинально, вважає Скобов.

"Кремль постійно самостверджується, принижуючи Україну. Демонструючи їй, що вважає її недодержавою, яка існує виключно з його милості. І тільки в тих рамках, в яких Кремль їй існувати дозволяє. Про це не тільки пишуть прямим текстом відверто фашистські видання. Про це ж говорить Марія Захарова, коли вона блищить своєю базарною дотепністю, розповідаючи, що дипломатичне представництво РФ в українській столиці легко може перетворитися в представництво російського МЗС у російському регіоні. Імперія, як акула, не може не бути не в русі. Інакше акула потоне. Імперія теж", - підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...