Путінський пропаганд*н вибухнув жорсткими погрозами в бік України (відео)

Кремлівський пропагандист, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров заявив, що Росія повинна влаштувати в Україні повалення законної влади, щоб "звільнити" український народ.

Семен Багдасаров

Багдасаров зазначив, що країні-агресору необхідно спробувати це зробити руками самих українців, проте за необхідності застосувати військову силу. Нахабний план рупор Кремля презентував у ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Россия 1", передають Патріоти України.

"У нас має бути єдина програма визволення Києва і всієї України від мерзенної тварюки, яка захопила владу! Це незаконна влада, яка прийшла в результаті перевороту за підтримки шахраїв з Європи і США. Наша мета знищити цю кліку і звільнити український народ, який ганьблять!" висловився він.

Почувши такі нахабні випади, український політолог Василь Вакаров із сарказмом запитав у Багдасарова, чи дізнався він в росіян про те, чи цікавить їх звільнення українського народу. Однак замість нього на питання відповів Соловйов, який також перейшов на відкриті погрози на адресу українців.

"Якщо ви колись дізнаєтеся, що думають росіяни! Якщо дати можливість росіянам, вас порвуть, як Тузик грілку, бандерівців і нацистів!" оскаженіло вигукнув ведучий програми.

Володимир Соловйов

Його думку підхопив Багдасаров і продовжив свої безглузді спроби залякати Україну російським вторгненням. Крім того, він розмріявся про появу певного куратора українського питання, який не боятиметься вирішувати все радикальними методами.

"Ми дуже толерантно поводимося. Пора назвати речі своїми іменами! Нам потрібен жорсткий конкретний керівник, під яким будуть всі відомства. Головна мета повалення мерзенного режиму. Який відповідав би за Україну! У нас є такі люди! Ті, хто зараз займаються, вони гроша ламаного не варті. Вони нічого не роблять для звільнення! Це наш народ, і ми повинні його звільнити, використовуючи всі методи!" зірвався на істерику пропагандист.

Захопившись своїм маразматичним планом, Багдасаров додав, що для досягнення своєї мети Росії навіть необов'язково вводити свої війська на територію сусідньої країни. Адже реалізувати свою мету вона нібито може активною підтримкою проросійськи налаштованих українців.

"Це принижений народ, його відривають від рідного російського народу! Другий етап ми повинні допомогти формуванню в регіонах України паралельних структур, які виступатимуть проти влади у Києві. Чому ж ми в Донецьку, Луганську не створимо уряд України у вигнанні, завданням якого стояло б повалення режиму у Києві силовим шляхом? Інакше вони, тварюки, не підуть! Їх треба знищувати, як скажених собак! Але силами самих українців. Ми повинні допомогти їм морально, а ось якщо знадобиться на завершальному етапі, то і військовим шляхом. Якщо ми його не повалимо це загроза нашій національній безпеці!" підсумував несамовитий Багдасаров.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...