"Путин проигрывает в войне за Украину", - письменник

Літератор вважає, що влада РФ непоступлива в справі незаконно засудженого в країні і голодуючого українського режисера Олега Сенцова, оскільки російський президент Володимир Путін програє у війні за реально незалежну Україну.

Андрій Курков

Главу Росії не хвилює доля його громадян, затриманих за військові та інші злочини в Україні, тут він повністю повторює політику диктатора СРСР Йосипа Сталіна, який вважав радянських солдатів, які потрапили в полон, зрадниками, - розповів Андрій Курков, передають Патріоти України.

"Причина відмови Росії навіть розглядати питання про Сенцова лежить перш за все в тому факті, що у війні за реально незалежну Україну Путін програє. Програє Україні остаточно і безповоротно", - зазначив письменник.
Курков наголосив, що весь світ вимагає від Путіна вивести свої війська з Донбасу, повернути Крим, припинити відправляти боєприпаси в фейкові "республіки" на сході української держави. "Весь світ від нього також сьогодні вимагає звільнити Олега Сенцова. Він не реагує ні на одну з вимог, явно вважаючи їх рівнозначними. Тобто виконання будь-якої з цих вимог буде сприйнято самим російським президентом і його прихильниками, як ознака капітуляції", - додав автор.
"Знаковим також є те, що доля власних російських громадян, затриманих за військові та інші злочини в Україні, його не хвилює - тут він повністю повторює політику Сталіна, який вважав радянських солдатів, які потрапили в полон, зрадниками", - cказал письменник.

"Простіше кажучи, Україна, вимагаючи звільнення або обміну українських політв'язнів, намагається вести переговори з людьми, що знаходяться ментально в іншій епосі - в епосі холодної війни, в епосі, коли питання цінності людського життя в кращому випадку викликав у політиків СРСР здивовану посмішку", - заявив він.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...