"Путин вбухал в проект 20 млрд баксов, а Украину не наказал", - блогер про великий провал Москви

Всі "плюшки" забрав собі Ердоган...

Про це у своєму блозі пише партнер консалтингової компанії RusEnergy Михайло Крутіхін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Вижу в комментариях к фотокарточкам Путина и Эрдогана на церемонии завершения прокладки морской части "ТурПотока" насмешки: дескать, поглядите на этих двух лузеров - трубе-то дальше идти некуда!

С Путиным понятно. Вбухал в проект, не имеющий разрешений от Еврокомиссии, больше 20 миллиардов баксов народных денег (17 млрд на старый "Южный поток" плюс расходы на прокладку морской части) и хр*н знает что получил. Даже Украину не наказал лишением транзита.

А Эрдогана-то за что? У этого деятеля всё в шоколаде. Он получает на халяву дополнительный маршрут импорта газа - больше возможностей маневрировать с реэкспортом и диктовать условия поставщику. Он получает очень хорошую скидку цены на этот газ за разрешение на проект. И он использует любвеобильного Путина с его манией величия как пугало для американцев и Европы, угрожая улучшением отношений со страной-изгоем, если те будут нажимать на Анкару.

Так что вы там поосторожней с оценками."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...