"Путин заинтересован только в решении одной задачи": Боровий розкрив "грандіозний" задум Кремля

Кремль зовсім слабшає, він не має можливості проводити масштабну пропагандистську кампанію, у нього не вистачає ресурсів на військові авантюри. А дрібні капості триватимуть обов'язково.

Володимир ПутінЧому, незважаючи на заяви Заходу, Кремль не відмовиться від провокацій, які загрожують не тільки Україні? - аналізував Костянтин Боровий, повідомляють Патріоти України.

Росія не змогла розколоти Захід і нав'язати йому своє бачення ситуації в Україні. Більш того, розкол по лінії ЄС-США теж не вийшов. Завдяки провокацій, які відбувалися в Сирії, Росія в черговий раз підтвердила свою непередбачуваність і неадекватність. Недотриманням угод вона налякала Захід.

Технологія дій Кремля полягає в створенні за допомогою провокацій різних напруг. Будь-яка нестабільність допомагає проводити політику по розколу Європи і західної спільноти, примушувати до переговорів і дій у відповідь. Грубо кажучи, робити все, щоб не забували про існування Росії. Нові провокації, безумовно, будуть. У зв'язку з тим, що Кремль зовсім слабшає, він не має можливості проводити масштабну пропагандистську кампанію, у нього не вистачає ресурсів на військові авантюри. А дрібні капості триватимуть обов'язково. Найвірогіднішим місцем для таких капостей залишається Сирія, але не виключені дії на території України.

Нові санкції проти Кремля, згідно з декларацією саміту G7, можуть бути введені після цих провокацій. Наше завдання зараз - чекати і намагатися вгадати, де президент РФ Володимир Путін організовує чергову провокацію або серію провокацій. З огляду на таку стратегію Кремля, не варто розраховувати на просування в Нормандські і Мінськом форматах, оскільки основна технологія, яка там застосовується Росією, - шантаж.

Від майбутньої зустрічі Путіна з президентом Франції Еммануелем Макрона теж не варто нічого очікувати. У Макрона досить жорстка позиція, вважаю, що він нагадає Путіну про його зобов'язання і зобов'язання Росії поважати чужі кордону. Будуть вимовлені ритуальні слова про співпрацю. Путін використовує цю зустріч для того, щоб просувати свою ідею про безглуздість санкцій, непотрібності ізоляції Росії. У цій зустрічі буде більше протокольного, ніж якихось просувань. Сам Путін не зацікавлений в цьому просуванні і робить все, щоб воно було неможливим.

Путін зацікавлений тільки в рішенні одного завдання - збереження його особистої влади і влади його групи. Для того, щоб зберігати владу, потрібно проводити цю політику ізоляціонізму.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...