"Путин заинтересован только в решении одной задачи": Боровий розкрив "грандіозний" задум Кремля

Кремль зовсім слабшає, він не має можливості проводити масштабну пропагандистську кампанію, у нього не вистачає ресурсів на військові авантюри. А дрібні капості триватимуть обов'язково.

Володимир ПутінЧому, незважаючи на заяви Заходу, Кремль не відмовиться від провокацій, які загрожують не тільки Україні? - аналізував Костянтин Боровий, повідомляють Патріоти України.

Росія не змогла розколоти Захід і нав'язати йому своє бачення ситуації в Україні. Більш того, розкол по лінії ЄС-США теж не вийшов. Завдяки провокацій, які відбувалися в Сирії, Росія в черговий раз підтвердила свою непередбачуваність і неадекватність. Недотриманням угод вона налякала Захід.

Технологія дій Кремля полягає в створенні за допомогою провокацій різних напруг. Будь-яка нестабільність допомагає проводити політику по розколу Європи і західної спільноти, примушувати до переговорів і дій у відповідь. Грубо кажучи, робити все, щоб не забували про існування Росії. Нові провокації, безумовно, будуть. У зв'язку з тим, що Кремль зовсім слабшає, він не має можливості проводити масштабну пропагандистську кампанію, у нього не вистачає ресурсів на військові авантюри. А дрібні капості триватимуть обов'язково. Найвірогіднішим місцем для таких капостей залишається Сирія, але не виключені дії на території України.

Нові санкції проти Кремля, згідно з декларацією саміту G7, можуть бути введені після цих провокацій. Наше завдання зараз - чекати і намагатися вгадати, де президент РФ Володимир Путін організовує чергову провокацію або серію провокацій. З огляду на таку стратегію Кремля, не варто розраховувати на просування в Нормандські і Мінськом форматах, оскільки основна технологія, яка там застосовується Росією, - шантаж.

Від майбутньої зустрічі Путіна з президентом Франції Еммануелем Макрона теж не варто нічого очікувати. У Макрона досить жорстка позиція, вважаю, що він нагадає Путіну про його зобов'язання і зобов'язання Росії поважати чужі кордону. Будуть вимовлені ритуальні слова про співпрацю. Путін використовує цю зустріч для того, щоб просувати свою ідею про безглуздість санкцій, непотрібності ізоляції Росії. У цій зустрічі буде більше протокольного, ніж якихось просувань. Сам Путін не зацікавлений в цьому просуванні і робить все, щоб воно було неможливим.

Путін зацікавлений тільки в рішенні одного завдання - збереження його особистої влади і влади його групи. Для того, щоб зберігати владу, потрібно проводити цю політику ізоляціонізму.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.