ПВК виходять з-під контролю: На Росії переймаються через кремлівських "солдатів удачі"

Дестабілізацією ситуації в Росії загрожує повернення з-за кордону російських найманців, що взяли участь в бойових діях в різних країнах.

Про це заявив глава комітету Загальноросійського офіцерського зібрання Євген Шабаев в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы", передають Патріоти України.

«Одна из самых главных проблем в армии сегодня — создание определенной, неизвестной до этой поры силы, которая по факту подменяет собой действия силовых структур Российской Федерации. Это частные военные компании или, как мы их называем, частные военные армии, которые действуют пока за пределами Российской Федерации. Но не исключен тот вариант, что они будут действовать и здесь, ввиду того, что они возвращаются на территорию Российской Федерации, не проходя реабилитации. И дальнейшие их действия, ввиду определенных условий могут привести к дестабилизации обстановки в самой Российской Федерации», - заявив Шабаев.
За його словами, учасникам ПВК по поверненню в РФ ніяка допомога в реабілітації не надається. «Ввиду того, что себестоимость частных военных компаний близится к нулю, их число растет. Рынок развивается. И число подобного рода возвращенцев становится всё больше и больше. То есть мы уже не можем контролировать данную ситуацию», - зазначив Шабаев.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...