Чим зігрітися у таку похмуру погоду – передають Патріоти України.
1. Чай з шипшини
Шипшина має цілющі властивості, перш за все, за рахунок великого вмісту вітаміну С. До речі, аскорбінової кислоти в ній навіть більше, ніж в лимонах і чорній смородині.
Ягоди шипшини також містять велику кількість інших вітамінів, мінеральних речовин і органічних кислот. Шипшина знімає запалення, є хорошим сечогінним і жовчогінним засобом, і звичайно, допомагає зміцнити імунітет і боротися з простудними захворюваннями.
Чудовою альтернативою відвару шипшини, про який ми писали вище, стане чай з додаванням малини. Пити такий чай необхідно свіжим, тому заварюйте його на один раз.
Складові:
– плоди шипшини – 50 г
– малина – 50 г
– вода- 200 г
– мед – за смаком
– чорна смородина – за смаком
Спосіб приготування: Воду закип’ятити і залити плоди шипшини, малини і чорної смородини, накрити кришкою.
Дати чаю охолонути до кімнатної температури і процідити його. Перед подачею додати трохи меду.
2. Імбирний чай
Включивши його в раціон, ви забудете, що таке сезонна дипресія і застуда. Імбир багатий на вітаміни С, А, В1, В2, ефірними маслами, солями фосфору, заліза, натрію, магнію, кальцію.
Крім того, ця рослина містить всі необхідні амінокислоти.
Складові:
– свіжий імбир – 1 ст. л.
– молоко – 0,5 л
– вода – 0,5 л
– гвоздика – 10 шт.
– кардамон – 10 шт.
– мускатний горіх – 0,5 ч. л.
– зелений чай – 2 ч. л.
– чорний чай — 1 ч. л.
Спосіб приготування: Поставте гарячу воду на вогонь. Додайте гвоздику, кардамон і зелений чай.
Після того як вода закипить, додайте молоко. Трохи почекайте і додайте у воду чорний чай і дрібно нарізаний імбир.
Коли отримана суміш почне закипати, додайте мускатний горіх і потримайте на вогні ще 3-4 хвилини.
3. Настій з обліпихи
Обліпиха багата такими вітамінами, як В1, В2, С, К, Е, фолієвою кислотою, різними мікроелементами. Ця ягода широко застосовується як в народній, так і в традиційній медицині.Часте вживання обліпихи є запорукою міцного здоров’я і профілактикою багатьох захворювань.
Складові:
– ягоди обліпихи – 150 г
– вода – 0,6 л
– мед – за смаком
Спосіб приготування: Ягоди промити і розділити на дві частини. З 100 грамів обліпихи зробити пюре і додати в нього ягоди, що залишилися. Залити отриману масу окропом і дати настоятися 10-15 хвилин. Настій подавати з медом.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...