"Скажу одразу - пити, втирати, робити маски або краплі з урини (сечі) не варто взагалі. До того ж, не існує жодного наукового підтвердження, що це має якусь користь для здоров'я. Здавалося б, у світі існує стільки науково обґрунтованих і перевірених способів поліпшити своє здоров'я, що місця для подібних екстремальних методів залишатися не повинно. Втім, терапія сечею має велику кількість послідовників, які вперто вірять у магічну силу цієї рідини", - зазначила Супрун.
Крім води, у сечі містяться солі, аміак та інші побічні продукти, вироблені під час природних процесів в організмі людини. Тому приймати її в будь-якому вигляді, зазначає в.о. міністра, не рекомендується.
"Пам'ятайте, що існує безліч інших безпечних способів отримати вітаміни і мінерали, стежити за шкірою або лікувати хвороби. А єдиний рекомендований спосіб поводження із сечею - це позбутися від неї в туалеті", - додала Супрун.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...