"Скажу одразу - пити, втирати, робити маски або краплі з урини (сечі) не варто взагалі. До того ж, не існує жодного наукового підтвердження, що це має якусь користь для здоров'я. Здавалося б, у світі існує стільки науково обґрунтованих і перевірених способів поліпшити своє здоров'я, що місця для подібних екстремальних методів залишатися не повинно. Втім, терапія сечею має велику кількість послідовників, які вперто вірять у магічну силу цієї рідини", - зазначила Супрун.
Крім води, у сечі містяться солі, аміак та інші побічні продукти, вироблені під час природних процесів в організмі людини. Тому приймати її в будь-якому вигляді, зазначає в.о. міністра, не рекомендується.
"Пам'ятайте, що існує безліч інших безпечних способів отримати вітаміни і мінерали, стежити за шкірою або лікувати хвороби. А єдиний рекомендований спосіб поводження із сечею - це позбутися від неї в туалеті", - додала Супрун.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...