Раби Москви: У РФ обмовилися про реальне ставлення до жителів Донбасу (відео)

У Росії не готові наділяти жителів невизнаних республік Донбасу правами бути обраними і вибирати на території РФ.

Дмитро Куліков

Відповідний відеодоказ опублікував на своїй сторінці в Facebook український блогер Сергій Запорізький, передають Патріоти України.

"Однозначно потрібно прирівнювати громадянство "ДНР" до громадянства російського, крім політичних прав. А все інше - повинні бути абсолютно такі ж права", - говорить в кадрі російський пропагандист, політолог Дмитро Куліков.

"Продовжуємо слухати "переживаючих за жителів Донбасу"... І що ж? Виявляється не готовий "брат-росіянин" давати "повсталим" право вибирати і бути обраним. У "братній" Россіюшкє. І ці ж "брати" обуреними слюнями запльовують всю студію, коли в Раді з'являються законопроекти, покликані обмежити у виборчих правах колаборантів", - прокоментував почуте Запорізький.

"Який абсурд", "Все інше" - це НІЧОГО", - не втрималися від коментарів користувачі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...