Раби Москви: У РФ обмовилися про реальне ставлення до жителів Донбасу (відео)

У Росії не готові наділяти жителів невизнаних республік Донбасу правами бути обраними і вибирати на території РФ.

Дмитро Куліков

Відповідний відеодоказ опублікував на своїй сторінці в Facebook український блогер Сергій Запорізький, передають Патріоти України.

"Однозначно потрібно прирівнювати громадянство "ДНР" до громадянства російського, крім політичних прав. А все інше - повинні бути абсолютно такі ж права", - говорить в кадрі російський пропагандист, політолог Дмитро Куліков.

"Продовжуємо слухати "переживаючих за жителів Донбасу"... І що ж? Виявляється не готовий "брат-росіянин" давати "повсталим" право вибирати і бути обраним. У "братній" Россіюшкє. І ці ж "брати" обуреними слюнями запльовують всю студію, коли в Раді з'являються законопроекти, покликані обмежити у виборчих правах колаборантів", - прокоментував почуте Запорізький.

"Який абсурд", "Все інше" - це НІЧОГО", - не втрималися від коментарів користувачі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...