Раби "руського міра": Як в РФ наживаються на біженцях з Донбасу

Мрії "новых русских" нещадно розвіюються "скрепно-духовними" реаліями...

Жителі Донецька ображаються на Росію за те, що в Москві вихідців з "ДНР" по інтернету наймають на роботу за 5 тисяч рублів на місяць, коли місцевим за ту ж роботу платять по 30 тисяч рублів, передають Патріоти України.

На іншому скрині сепаратисти нарікають, з якими труднощами їм вдалося врятувати від депортації в Україну чергового терориста, на цей раз якогось Коляна: «У Ростові суд пошкодував ополченця і скасував його депортацію до України». Проблема таких бойовиків в тому, що у них немає документів "Л/ДНР", а «Союз добровольців Донбасу», Стрєлков та інші криваві ватажки по судах в якості свідків бігати не поспішають.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Не на те закладався Зеленський! У Дніпрі дівчина, яка обіцяла роздягнутися на Новому мосту, якщо Філатов вчасно його відкриє, стримала свою обіцянку (фото 12+)

середа, 18 вересень 2019, 12:00

Відома українська фотомодель Анна Мінюкова (Ася Міковіч), називає себе "інфраструктурною музою України". У Дніпрі дівчина, яка обіцяла роздягнутися на Новому мосту, стримала свою обіцянку. Але виконала його не в повному обсязі. Ася Міковіч опублікувала...

"Вони були в шоці! Ми співали гімн у автозаці!": Моряки розповіли президенту, як їм жилося у російському полоні (відео)

середа, 18 вересень 2019, 11:59

Про умови життя в ув'язненні розповідали неохоче... На Facebook-сторінці президента України оприлюднено відео закритої зустрічі Зеленського з моряками, передають Патріоти України. Крім самого Зеленського і, власне, моряків, на зустріч допустили також ї...