"Раби США, що підтримують терористів": Асад повернув престижну французьку нагороду

Дамаск вирішив повернути орден через кілька днів після того, як Франція заявила про "дисциплінарну процедуру" щодо відкликання нагороди.
Башар аль-Асад

Сирія повернула до Франції престижну нагороду "Орден Почесного легіону", якою був нагороджений сирійський президент Башар аль-Асад, - передають Патріоти України з посиланням на ВВС.

Дамаск вирішив повернути орден через кілька днів після того, як Франція заявила про "дисциплінарну процедуру" щодо відкликання нагороди. "Міністерство закордонних справ...повернуло Французькій республіці...орден Почесного легіону, вручений президенту Асаду. Президент Асад не вважає за честь носити нагороду, вручену країною, яка є рабом США, що підтримують терористів", - заявили у МЗС Сирії.

Нагорода була повернута до Франції через посольство Румунії в Дамаску.

Асад отримав найвищу нагороду Франції з рук тодішнього президента Жака Ширака в 2001 році після того, як став президентом Сирії після смерті свого батька.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...