Радянська система державної безпеки може призвести до того, що за півроку ще щось вибухне, - військовий експерт

Відсутність реформ у секторі національної безпеки не дає змоги спецслужбам своєчасно протидіяти диверсійним групам.

Фото: Олег Стариков / Facebook

Про це виданню "ГОРДОН" заявив військовий експерт, полковник СБУ у відставці Олег Стариков, передають Патріоти України.

"Спецслужби не змогли відреагувати вчасно, оскільки вони нереформовані. Незважаючи на рішення РНБО, реформи СБУ не реалізовано. Навіть концепції перетворень іще ніхто не бачив. У нас служба безпеки залишилася радянського типу. І вона просто не здатна реагувати на сучасні виклики. Добре, що створено контррозвідувальний режим, і вони навчилися одержувати інформацію, але запобігти таким злочинам система поки що не змогла. І якщо не буде реформи СБУ, за півроку ще щось вибухне", – сказав Стариков.

На його думку, не можна списувати з рахунків й інші версії події на військових складах у Калинівці.

"Дуже важливий демократичний контроль за армією і спецслужбами, але не громадських рад та волонтерів, а парламентський контроль, який здійснює комітет із безпеки та оборони. Депутати повинні заслуховувати звіти керівництва правоохоронних та силових служб, міністерства оборони, як це відбувається в усьому світі. Доти, доки в нас не буде такого контролю, події у з'єднаннях і частинах, вибухи на складах будуть продовжуватися, а гроші будуть витрачати нераціонально. 300 млн грн виділили на посилення охорони арсеналів. І от запитання: гроші пішли не туди чи були просто списані? Цієї версії події відкидати не можна. І військова прокуратура ще повинна в усьому розібратися", – підкреслив експерт.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...