"Раша, гуд бай": Україна добудує ХАЕС без допомоги країни-агресора

Уряд схвалив оновлене техніко-економічне обґрунтування будівництва енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС. При цьому технології будівництва не можуть бути придбані в Російській Федерації.

Рішення про «Про схвалення техніко-економічного обґрунтування» будівництва енергоблоків №№ 3, 4 Хмельницької АЕС (р .. Нетішин, вул. Енергетиків)» на засіданні уряду представив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передають Патріоти України.
За словами прем'єра, рішення було прийнято з доповненням, згідно з яким «технології для будівництва блоків не можуть бути придбані в країни-агресора».
Як повідомлялося, Хмельницька АЕС розташована на кордоні трьох областей - Хмельницької, Рівненської та Тернопільської. Її будівництво почалося в 1981 році, запуск першого енергоблоку здійснений в 1987 році. Зараз працюють два енергоблоки, тип реактора - ВВЕР-1000, сумарна потужність - 2000 МВт.
За проектом станція є чотириблокова. Зараз серед пріоритетів - будівництво третього і четвертого блоків.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...