"Рассея жжет!": Мережа в щоці від чергового "перлу" російських істориків (фотофакт)

Поляки, литовці, білоруси та українці дізналися нове про свою історію з чергової сенсації кисельовсько-соловйовського пулу. Польський король Ягайло та великий князь литовський Вітовт передбачувано стали росіянами

Приводом для глузувань стали білборди, присвячені перемозі Королівства Польського і Великого князівства Литовського під проводом короля Владислава II Ягайла і великого князя литовського Вітовта над військом Тевтонського ордена в Грюнвальдській битві, які з'явилися на вулицях російських міст, передають Патріоти України.

При цьому дизайнери плакатів не осоромились приписати перемогу в битві до заслуг Москви. На одному з таких бігбордів ратник у бутафорських обладунках позує на тлі георгіївської стрічки.

"15 липня 1410 року російські князі Ягайло і Вітовт під російськими поселеннями Грюнвальд і Танненберг розбили німецько-бандерівські війська Тевтонського ордена під командуванням Великого Магістра Ульріха фон Юнгінгена. Росія пам'ятає свої перемоги!" - зазначили з іронією у пабліку "Роісcя 24".

Цей пост викликав хвилю сарказму у користувачів соцмережі.

"І як видно на фотознімку георгіївська стрічка пішла ще з тих незапам'ятних часів, а не те, що б@ндери там нам розповідають! Дід мені казав, що ще після руського Юрського періоду прадіди наші почали їх носити! Тому викусіть, кропи!" - написав Олег Пинаєв.Інші коментатори не поступалися йому в дотепності. "Дивно, чому ще не святкують взяття Трої та розгром Карфагена... Недопрацьовують...", - зазначив Сергій Коваленко.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...