"Разом до перемоги": "Ми більше розуміємо українців, тому що ми знаємо ціну свободи", - Лінкявічюс (відео)

12 січня відбувся Українсько-литовський марафон "Разом до перемоги".

Литва більше розуміє українців, тому що знає ціну свободи. Про це у своєму зверненні заявив під час марафону міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс, передають Патріоти України з посиланням на Прямий.

– Як ви оцінюєте, що Росія зробила відкритий акт агресії в Азовському морі? Як ви оцінюєте цю ситуацію?

Те, що відбувається в Україні – це реакція, як буде дивитися світ і ми у Литві, як буде реагувати Європейський Союз. Це є спроба. Ми шукаємо спільності між собою. Скажімо, зараз відзначаємо 13 січня. Є ватри біля Сейму. І це запах диму, єдності... Декілька років тому на Майдані також були ватри і дуже світлі обличчя людей – погляди, які кажуть: ми не відступимо. Це є ідентичність українців, це є вільна держава, і ніхто їм не буде заважати її мати.

Ми більше розуміємо українців, тому що ми знаємо ціну свободи: що це не річ сама по собі, яка десь звідкись надійшла. Є жертви, що віддаються за цю свободу і герої. Ми допомагаємо Україні, маємо допомогти, коли діти приїздять із Луганську і Донецьку до нас. Я питаю: яке перше враження – що інше? Тут не стріляють по ночах. Тож небагато треба, щоб дитина була щаслива. Допоможемо Україні – допоможемо і собі.

– Який погляд світу на Україну? Багато хто каже, що там неспокійно, вони висловлюють свою стурбованість. Але люди гинуть.

Ми також можемо висловлювати дуже велику стурбованість, багато гарних слів, перелічити вартості. Але ці вартості нічого не значать, коли ми захищаємо своїх друзів. Це теж випробування. І ті, хто не розуміють – ніколи не зрозуміють. Ми не хочемо, щоб такі уроки, щоб війна і смерть прийшла в кожну сім’ю. У світі є не лише мирне життя…

Але для цього ми і є друзі. І наша країна невелика, але серце наше велике. І я думаю, що наші люди це добре розуміють. І не сумніваюся, що це також відчувають і українці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. 43-річна Наталя Могилевська приголомшила своїх прихильників еротичними кадрами (фото, відео)

четвер, 2 липень 2020, 17:00

Популярна українська співачка Наталя Могилевська, зважилася у травні 2019 року на відверті кадри на відпочинку в Єгипті. Струнка зірка здивувала пікантними кадрами, засвітивши оголені сідниці. Спокусливі фото і відео 43-річна Наталя опублікувала на сво...

Не вистачає на їжу: В Україні знизилася кількість людей, яких можна було назвати умовно заможними (опитування)

четвер, 2 липень 2020, 11:55

Під час карантину доходи українців впали. В Україні кожному десятому жителю наявних у розпорядженні грошей не вистачає навіть на харчування. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології,...