Про це повідомив в. о. директора Інституту сільського господарства Криму Володимир Паштецький, йдеться про десятки гектарів полів і садів, передають Патріоти України.
"Кількість, якої може вистачити на 30-40 тис. га краплинного зрошення. І тоді ми б вирішили питання й овочевого виробництва, і розвитку садівництва, й виноградарства. З'явилася вода, якої ми не у Боженьки просимо, а самі можемо після себе, очистивши її, дати на поля.... Вода цілком придатна для поливу. Якщо прямо говорити, що якби вона була не стічна, то й придатна для пиття, тому що в межах 200-300 г мінералізації – це норма і питної води", – заявив Паштецький.
Розробку російських вчених із Сибіру випробували в окупованому Криму. За словами авторів проекту, обладнання очищає каналізаційні стоки й робить їх придатними для поливу.
На думку фахівця Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку Сергія Гапона, очищені каналізаційні стоки використовувати для поливу не рекомендується. "Поля просто будуть отримувати величезну кількість органіки непотрібною, і, отже, процеси будуть йти в різних неконтрольованих напрямках", – розповів Гапон.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...