"Рекорд за всю історію Криму": Окупанти розповіли, як "побили" Україну

В окупованому Криму похвалилися, що нібито провели свій найуспішніший курортний сезон за всі пострадянські роки.

Кількість туристів наблизилася до 7 млн осіб, стверджують російські пропагандисти, - передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Приїжджі принесли до бюджету понад 3,2 млрд рублів у вигляді податкових відрахувань.

"В усіх успіхах "звинувачують" Кримський міст. Курортний сезон у Криму став не тільки найуспішнішим за всі пострадянські роки. В минулому році півострів відвідала рекордна кількість відпочивальників — 6,8 млн чоловік. Це на цілих 26% більше, ніж у 2017 році . Так багато туристів у Криму не було з часів розвалу СРСР, а відтоді минуло вже 28 років. Востаннє піковий потік був досягнутий у 2012 році, коли на півострові відпочило 6,1 млн осіб. Таким чином, Криму треба було всього п'ять років на те, щоб "у складі РФ" побити ще й рекорд українського періоду історії півстрова", — пише російський ЗМІ.

Також окупанти стверджують, що якщо "в український період півострів відвідували представники 50 країн, то минулого року у Криму побували люди зі 132 країн — це своєрідний рекорд за всю історію Криму".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Стало відомо, скільки заробив у листопаді головний антикорупціонер країни

четвер, 12 грудень 2019, 18:12

Після утримання всіх податків Ситник отримав "на руки" близько 137 тисяч гривень. Зарплата директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника за листопад досягла 170,2 тисячі гривень, передають Патріоти України з посиланням на Українські нови...

Резонанс тижня. Терористи "ДНР" знову затримали українця, який пройшов полон і катування

четвер, 12 грудень 2019, 16:00

Вперше Синченка взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку. Бойовики "ДНР" вдреге затримали у Донецьку громадянина України Григорія Синченка, який вже був у полоні "ДНР" і пережив катування. Про це повідомляє Центр громадянських свобод на своїй сторін...