Рятуючи сестру: На Луганщині загинув 8-річний хлопчик

Страхітливий випадок стався на Луганщині. У селищі Новопсков шестирічна дівчинка розчавила батьківським автомобілем свого 8-річного брата.

Про це «Фактам» розповіла прес-офіцер поліції Луганської області Тетяна Погукай, передають Патріоти України.
«Батько залишив дітей без нагляду всього на пару хвилин. Приїхав додому на своєму мікроавтобусі і посадив у кабіну шестирічну дочку, а сам пішов у будинок. Малятко, мабуть, почала бавитися. Автомобіль не був заведений, але йдучи, тато дівчинки поставив його «на швидкість», щоб машина не покотилася. Судячи з усього, дівчинка в процесі гри перемкнула важіль швидкостей на «нейтралку», і мікроавтобус покотився прямо на стоячий поруч трактор.
Побачивши, що машина рушила з місця і може врізатися в трактор, 8-річний брат дівчинки, швидше за все, вирішив врятувати сестру. Він забіг перед машиною і виставив вперед ручки, намагаючись таким чином зупинити мікроавтобус. Але сил дитині, звичайно ж, не вистачило. Його затисло між трактором і автомобілем. Хлопчик помер майже миттєво.

В даний час приймається рішення про внесення цієї події до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - розповіла Погукай.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...