Рівненська облрада звернулася до РНБО і СБУ через антиукраїнську діяльність УПЦ МП

Рівненська облрада просить вжити всіх невідкладних заходів реагування на підривну діяльність Російської православної церкви через УПЦ.

Звернення до Ради національної безпеки та оборони України, Служби безпеки України щодо антиукраїнської діяльності УПЦ, що знаходиться в канонічній єдності з РПЦ, на території держави Україна, ухвалили на сесійному засіданні депутати Рівненської обласної ради, передають Патріоти України.

У тексті звернення, зокрема, зазначається, що в умовах військових дій російського агресора проти держави Україна на сході України, анексії Криму та ведення гібридної війни агресором, основна ставка агресора припадає на зомбування вірян України через УПЦ, що знаходиться в канонічній єдності з РПЦ.

Антидержавна діяльність представників УПЦ стала серйозним викликом національній безпеці України. Саме за сприяння УПЦ в Україні розповсюджується література виразно антиукраїнського спрямування, де спростовується агресія Росії. А війна на сході України подається як громадянська війна.

У своїх молитвах та проповідях священики УПЦ закликають вірян молитися за Росію, за славу російської зброї та благословляють терористів і вбивць на кровопролитну війну.

«З огляду на зазначене, просимо вжити всіх невідкладних заходів реагування щодо недопущення підривної діяльності Російської православної церкви через УПЦ на території України, в тому числі в органах державної влади та місцевого самоврядування, Збройних силах України, правоохоронних структурах та навчальних закладах», – зазначається у зверненні.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...