"Родная говень": На Росії палаючу "Газель" намагалися загасити фекаліями (відео)

Небайдужі очевидці спробували боротися з вогнем за допомогою асенізаторної машини. ​Незважаючи на своєрідну допомогу, автомобіль згорів дотла.

У російському місті Іваново на вулиці Паризької комуни загорілася вантажівка "Газель" з тентом. Надати допомогу спробував водій асенізаторної машини з фекаліями, що проїздила повз, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Загоряння імовірно сталося через загоряння проводки. "На вулиці Паризької Комуни обласного центру згоріла вантажівка "Газель" з тентом. На підмогу прийшла асенізаторна машина, що проїжджала повз, - оперативно відреагувавши, водії загасили пожежу вмістом цистерни", - розповідають очевидці події.
Однак на поширених в YouTube кадрах видно, що фекалії з автомобіля брандспойтом виливають на охоплену полум'ям "Газель", проте вантажівка все одно згорає дотла.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Мешканців Камчатки налякав "волохатий монстр" з океану (фото, відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:30

На узбережжі місцева жителька знайшла велику істоту, викинуту на берег і покриту подобою вовни. Пізніше знімки потрапили в місцеву лабораторію морських ссавців.Там пояснили, що глобстери (непізнані органічні останки, які викидає на берег) найчастіше ви...

Хіти тижня. "Молода вовчиця": 70-річна киянка підкорила своїм способом життя (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:00

Вона не пропускає ні одне запрошення на вечірку або тусовку. 70-річна киянка Олена Вовк розповіла про своє яскраве життя, перебуваючи на пенсії, і про те, як примудряється в свої роки так "запалювати", передають Патріоти України. Її чоловік помер 15 ро...