Родичі звинувачують лікарів: На Житомирщині померла вагітна жінка (відео)

Для жінки це була четверта вагітність, за словами чоловіка, вона проходила добре.

На Житомирщині померла вагітна 36-річна жінка. Родичі звинуватили в події лікарів, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Раптово Надія поскаржилася на біль. Після важкої ночі жінку госпіталізували, а в лікарні виявилося, що дитина мертва.

"Одразу був зібраний консиліум лікарів, який вирішив завершити пологи через природні шляхи. О 8:20 жінка народила, і через 15 хвилин після пологів у неї відбулася велика кровотеча, яку ми оперували, викликали фахівців із Житомира", — сказав акушер-гінеколог, завідувач пологовим відділенням Черняхівської районної лікарні Віктор Усаченко.

Родичі впевнені: якби лікарі зробили кесарів розтин, то жінка б вижила. "Якщо ви чуєте, що дитина нежива вже там, то розріжте! Повинні були зробити кесарів, а не давити її, щоб вона мучилася. Це тільки їхня вина", — вважає донька померлої Тамара.

Її батько розповів: лікарі після смерті дружини зізналися, що пішли на такі пологи, щоб він не витрачався на кесарів розтин.

"До нього говорять: а де б ти гроші взяв — 10 тисяч?" — розповіла кума Наталія Зміївська.

"Немає грошей, то вже і їхати туди не треба, вони будуть вбивати людей?" — сказав сам чоловік.

Медики ж заявляють, що для кесаревого розтину не було показань. "Була готовність родових шляхів до пологів і ми, консиліум лікарів, вирішили провести консервативно, що ми і зробили", — говорить Віктор Усаченко.

За цим фактом поліція проводить розслідування.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...