Росії напророчили серйозні проблеми з турбінами Siemens у Криму

Російська Федерація, обійшовши санкції Європейського Союзу і поставивши в окупований Крим газові турбіни Siemens, зіткнеться з труднощами при їх запуску.

Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Зокрема, фахівці галузі відзначають, що ще жодна російська компанія не робила цього без участі німецького виробника.

Проведення відповідних робіт без інженерів Siemens або його партнерів буде складним випробуванням на технічну винахідливість країни.

Подібні роботи можуть загрожувати технічними проблемами, великими витратами і несподіванками з правової точки зору.

Однак більшість опитаних агентством експертів відзначає, що запустити турбіни все ж можна. Зокрема, виконати цю роботу може компанія "Технопромекспорт" і її партнери, якщо ті зберуть команду необхідних фахівців.

При цьому в Reuters наголошують, що в російському енергетичному секторі вже почали пошук людей для будівництва станцій у Криму, у яких був досвід запуску газових турбін Siemens.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...