"Росія - країна феодалів, наглядачів і іноді психопатів" - Євген Понасенков

Росія - це не країна ефективних менеджерів, а країна феодалів, наглядачів та іноді психопатів.

Євген Понасенков

Про це заявив російський історик, режисер і телеведучий Євген Понасенков, повідомляють Патріоти України.

"У нас ніколи особливо не думали про ціну. Росія - це не країна ефективних менеджерів, а країна феодалів, наглядачів і іноді психопатів. Я маю на увазі тих, хто доривається до влади. І так відбувалося століттями", - зазначив Понасенков.

За його словами, коли кремлівська влада відчула, що вона "лажає" у внутрішній політиці, то скористалася класичним прийомом всіх примітивних товариств та урядів - зобразила зовнішню політику.

"Це може бути "маленька переможна війна" або щось інше. І обов'язково треба показати, що у сусідів живеться гірше, ніж у нас. Або нібито гірше. Заради цього на кордоні ставиться ряд вистав - жахливих, кривавих", - підсумував Понасенков.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...