"Росія не може перемогти Україну - ні зовні, ні зсередини", - радянський політв'язень

На думку Мороза, ситуація на Донбасі - копія афганської...

Валентин Мороз

Війна на Донбасі призведе до розпаду Росії. Таку думку висловив історик, радянський політв'язень Валентин Мороз, передають Патріоти України.

"Коли Москва відступає, поневолені народи одержують шанси. Так було під час Кримської війни 1853-1856 років, 1917-го. Востаннє - Афганістан. 12-мільйонна нація, майже неписьменна і майже неозброєна, перемогла 260-мільйонну імперію, до зубів озброєну і дуже письменну. Бо мали газават - священну війну. Розбили москалів, а це призвело до розвалу імперії.

Ситуація на Донбасі - копія афганської. Там спочатку влада Москві піддалася. А потім повстанці-добровольці сказали - нафіг с пляжа. Те саме тут. Офіційна банда здала і Крим, і Донбас, і здала б і Київ. Але з'явилися добровольці", - каже Валентин Мороз.

За його словами, Росія розпадеться. "Відділяться татари, башкири. У Сибіру демонстрації були: "Довольно кормить Москву". Там якути, а вони - дуже антимосковські. Кавказ, Дон відділяться. Кубань - ми заберемо".

Вважає, що розбурхати Україну зсередини Кремль теж не зможе: "Якби могли – давно б зробили. Але не виходить. Тепер головне – негативна енергія проти Москви кожної української людини".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...