"Росія не витримає": Радянський дисидент напророчив Кремлю великі біди

Росія не витримає, якщо обставини складуться так, що почнеться нова гонка озброєнь із США.

Таку думку висловив радянський дисидент, голова Асоціації єврейських громадських організацій та громад України Йосип Зісельс, передають Патріоти України.

За його словами, США вже зробили перший крок у цьому плані. "Заява Трампа про те, що Америка виходить із договору про нерозповсюдження ракет середньої дальності — це дуже важливий симптом. Росія весь час порушує цей договір. Вона взагалі порушує все, що тільки можна, і те, що не можна, також порушує", — сказав він.

За словами Зісельса, якщо Росія не припинить порушення, Трамп вийде з цього договору, і почнеться нова гонка озброєнь. "Росія її не витримає", — резюмував він.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...