Росія потайки вивозить через окуповані території з України пшеницю і вантаж, схожий на чорнозем

За даними джерел групи ІС на окупованих територіях, громадяни Російської Федерації і місцеві терористи організували незаконне вивезення пшениці в РФ, і, можливо, чорнозему.

Про це повідомляє група "Інформаційний спротив", передають Патріоти України.

«Військові злочинці РФ продовжують мародерство в промислових масштабах - вивозять через КПП Маринівка, Успенка і Новоазовськ українську пшеницю (за словами самих водіїв). За добу в Пахомию йде по 30-40 великовантажних авто. До речі, ще 28-го червня цю тенденцію засікли спостерігачі ОБСЄ. Правда, жителі прикордонних сіл стверджують, що росіяни вивозять не тільки зерно. Очевидці кажуть, що частина вантажу схожа на дрібне вугілля або на чорнозем», - зазначає джерело.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...