Росія провокує загострення з Японією

Росія почала роботи по прокладці лінії оптиковолоконного зв'язку на Курильські острови.

Як повідомляє агентство ТАСС, МЗС Японії висловило російській стороні жаль у зв'язку з початком робіт, передають Патріоти України.

За даними японських ЗМІ, російська влада 5 червня повідомила японське Управління безпеки на морі (УБМ), яке поєднує функції берегової охорони і рятувальної служби, про те, що з 10 червня і до середини жовтня в південній частині Охотського моря будуть проводитися роботи по з'єднанню Сахаліну і південної частини Курил лінією волоконно-оптичного зв'язку.

У відповідь МЗС Японії довів до відома російської сторони, що "здійснення такого великомасштабного інфраструктурного проекту не відповідає позиції Японії з питання про північні території і викликає жаль".

У той же час УБМ повідомило японським судам, які знаходяться в регіоні, про початок робіт.

РФ планує завершити прокладання підводної волоконно-оптичної лінії зв'язку на Курили до 2019 року.

Нагадаємо, що після Другої світової війни всі Курильські острови були включені до складу СРСР. У той же час Японія оспорює належність островів Ітуруп, Кунашир, Шикотан, а також групи островів Хабомаї, поставивши їх повернення головною умовою укладення мирного договору з РФ, який по закінченню війни так і не був підписаний.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...