Росія шантажує і залякує своїх військових на Донбасі, - ГУР

Командування ЗС РФ змушує російських військовослужбовців на Донбасі здавати документи під загрозою кримінального переслідування на батьківщині.

Про це в Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

За інформацією ГУР у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів російських окупаційних військ продовжують роботу комісії Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ.

"Під час перебування в підрозділах перевіряючими проводяться збори з кадровими російськими військовослужбовцями і найманцями, які є громадянами РФ, для проведення роз'яснювальної роботи про необхідність здачі на зберігання штабів з'єднань і частин особистих документів, що підтверджують російське громадянство або причетність до ЗС РФ. При цьому, представники російського командування за невиконання вимог щодо здачі документів і приховування наявності таких загрожують найманцям-громадянам РФ висилкою на територію Росії з подальшим затриманням і відкриттям проти них кримінальних справ", - сказано в повідомленні.

У розвідці відзначили, що від російських військовослужбовців сержантського і рядового складу, які підписували контракти про проходження служби в ЗС на території РФ, вимагають рапорти про дострокове звільнення без зазначення дати подання.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Головний освітянин підтвердив купівлю авто за гроші навчального закладу

субота, 4 липень 2020, 21:56

Аргумент у чиновника просто вбивчий - "університет в жебраках ніколи не ходив"... В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет підтвердив покупку автомобіля Volkswagen за 60 тисяч доларів за бюджетні кошти, виділені Чернігівському національному технологічному у...

"Уже скоро ...": На Росії заявили, що ОРДЛО де-юре стануть територією РФ (відео)

субота, 4 липень 2020, 21:38

Терорист подякував Путіну за роздачу російських паспортів жителям окупованих територій Донбасу. Разом з тим, інший російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков), який приніс «русскій мір» на Донбас, зазначив, що в «республіках» люди живуть гірше, ніж в Ро...