"Росія спробує вплинути на вибори в Європарламент, щоб розділити Європу": Президент Латвії б'є на сполох

Президент Латвії особливо наголосив на необхідності "надійного засобу залякування", яке не дозволить Росії одного разу напасти на ще одну європейську країну.

Раймондс Вейоніс

Росія спробує вплинути на вибори в Європарламент, щоб посилити свої позиції і розділити Європу. Про це президент Латвії Раймондс Вейоніс заявив в інтерв'ю німецькому виданню Spiegel Online, передають Патріоти України.

Офіційна Рига з 2014 року спостерігає "чітко агресивну політику Росії із досягнення геополітичних цілей", зазначив Вейоніс.

Президент Латвії особливо наголосив на необхідності "надійного засобу залякування", яке не дозволить Росії одного разу напасти на ще одну європейську країну.

Вейоніс підкреслив, що більшість етнічних росіян в Латвії живуть в балтійській країні протягом кількох поколінь, і лише невелика частина з них уразлива для "спроб вплинути на країну з Москви". Однак подібні спроби "ні в якому разі не можна недооцінювати", зазначив латвійський президент.

За його словами, російська влада "намагається здійснити дуже сильний вплив на російськомовні ЗМІ" в Латвії, поширюючи через них свою пропаганду.

Президент Латвії висловив упевненість в тому, що Росія спробує вплинути на вибори в Європарламент, які пройдуть в країнах Євросоюзу з 23 по 26 травня 2019 року. Кремль буде діяти, щоб "посилити проросійські сили в Парламенті ЄС і розділити Європу", заявив Вейоніс.

"Всі демократи повинні бути готові до цього", - додав він.

Вейоніс зазначив, що Євросоюзу і НАТО слід більшою мірою доповнювати один одного в питаннях оборони

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...